Özel Erişim Menüsü

Menhole Görüntüleme

Menhole görüntüleme
Taşınabilir zoom kamera teknolojisi ile kısa sürede detaylı tespit

 

Uzman operatör tarafından kolaylıkla işletilebilen hafif, taşınabilir ve yüksek çözünürlükte bir video gözetim sistemi olan, ileri teknolojiye sahip zoom baca (menhole) kameraları; boru hatları, kuyular, bacalar, kanalizasyon arıtma tesisleri, buhar kazanları, tanklar, damarlar ve ulaşılması zor diğer alanlarda çalışma yapmayı ve hızlı denetimler gerçekleştirmeyi son derece kolaylaştırıyor. Endüstriyel ya da çevre tesislerinde altyapıya insansız müdahale ve tespit denetimleri için özel olarak geliştirilen bu ekipmanlar, panoramik ve zoom görüntüleri ile detaylı tespit yapılmasını sağlıyor.
Hafif taşınabilir ve ayarlanabilir karbon fiber ekipman, derinliğe göre ayarlanabilen teleskopik direğe takılıyor. Otomatik odaklama ve kendi kendine yeten su geçirmez aydınlatma ile ayrıntılı izleme ve tespitler gerçekleştirilebiliyor. Çatlaklar, kırıklar, çökmeler, boru ayrımları ve çeşitli deformasyonlar, yapılan bu görüntüleme ile kayıt altına alınıyor.
Bünyesinde bulunan yüksek yoğunluklu deşarj ledler, profesyonel altyapılar için özel üretilen sonar HD plus kamera ve taşınabilir enerji ile uzun süreli tespit yapmak da mümkün oluyor. Her boru ve müdahale alanı için ayarlanabilen çenter ekseni ve zoom ölçeği, operatör tarafından kolaylıkla kontrol edilebiliyor.
Firmamız, diğer tüm alanlarda olduğu gibi portföyünde bulundurduğu zoom baca (menhole) kameraları ile de ülkemize öncü ve profesyonel hizmet sunuyor

Menhole Görüntüleme Ekipmanları