Özel Erişim Menüsü

ADT Mühendislik & İnşaat A.Ş.

ADT Mühendislik İnşaat

Altyapı ve Üstyapı İnşaat sektörlerinin birçok alanında, tecrübesi ve deneyimli kadrosu ile üstün hizmet anlayışını esas alarak faaliyetlerini devam ettirmektedir. Yurtiçi ve yurt dışında başarı ile gerçekleştirilen projelerimizde, kanıtlanmış teknolojik sistemler ve iş süreçleri kullanılmıştır.
ADT Mühendislik ve İnşaat sektöründe aşağıda belirtilen faaliyet alanlarında hizmetlerini sürdürmektedir.

İÇME SUYU, ATIK SUYU, YAĞMUR SUYU VE ENDÜSTRİYEL HATLARIN İNŞASI

İçme suyu şebekelerinin tesisi, projelendirilmesi, inşası ve bakımının yapılması, meydana gelen arızaların en kısa sürede ve en iyi şekilde onarılmasını sağlamak modern şehircilik açısından son derece önemlidir. Şehirlerin dolaşım ve boşaltım sistemi olarak düşünülebileceğimiz kanal sistemlerinin projelendirilmesi, inşa edilmesi, ilerleyen dönemlerde bakımlarının yapılması ve onarılması profesyonelce sürdürdüğümüz çalışmalardandır. Bu tür ihtiyaçlara, yeterli tecrübeye ve teknolojik donanıma sahip uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

DERE ISLAHI

Büyüyen kentler yeni alanların kentlere dahil olmasına sebep olmakta;. Yeni alanlar bir takım sorunlarda beraberinde getirmektedir. Özellikle dere ıslahı bunların başında geliyor. Derelerin ıslahı ve şehre olası zararlarının önlenmesi amacıyla mühendislik çalışmalarının yapılması zorunludur. Şirketimiz bu alanda etkin faaliyetlerini sürdürmektedir.

Dere ıslahı
Dere ıslahı
SU TOPLAMA HAVZASI İNŞASI

Yağış sularının ve ilgili kaynakların belirli bir çıkışa ve ya hazneye doğru devamlı olarak akışının sağlanması olarak özetlenebilecek, işleri profesyonel şartlarda inşa ediyoruz. Bu işlemlerde arazi yapısı, kaynağın yapısı, tabii koşullar ve inşaat özellikleri dikkate alınmaktadır.

Su toplama havzası inşası
TEMEL ZEMİN VE ETÜDÜ
Temel ve zemin etüdü
İNŞAAT UYGULAMALARI
İnşaat uygulamaları
İnşaat uygulamaları
YOL İNŞASI
Yol inşası
YOL İŞARETLEME VE YÖNLENDİRME
Yol işaretleme ve yönlendirme