Özel Erişim Menüsü

Kurumsal

ŞİRKET PROFİLİ
Şirket adı: ADT TEKNİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Kayıtlı olduğu ülke/şehir: TÜRKİYE / İSTANBUL
Kayıtlı ofis adresi: Koza Mh. 1655. Sk. No 6C Akbatı Residence Yeşil Kule Kat: 3 D: 316 Esenyurt – İSTANBUL
Telefon: +90 212 801 82 53
Resmi internet sitesi: www.adtinsaat.com.tr
E-posta: teknik@adtinsaat.com.tr

HAKKIMIZDA
ADT TEKNİK İNŞAAT, mimarlık, mühendislik ve teknolojik alt yapı sektörlerinde yurtiçi ve yurtdışında önemli projelere imza atmış olan kadromuz ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
Firmamız proje, taahhüt, danışmanlık ve uygulama hizmetlerini sorunsuz ve hızlı çözümler sunarak, projelere özgü çözümler üreterek ve yaratıcı sonuçlara ulaşarak müşterisinin güvenini sağlamayı ilke olarak benimsemiştir. Bilgi birikimimiz ve tecrübelerimiz ile şirket değerlerinden ödün vermeden ele aldığımız her projeyi müşteri memnuniyeti doğrultusunda sorunsuz ve zamanında teslim etmek temel amacımızdır.

MİSYONUMUZ

Mühendislik ve mimarlık bilimlerindeki son teknolojileri kullanarak uluslararası standartlarda projeler geliştirmek,
Üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz teknolojik altyapı sistemleriyle birleştirmek,
Proje, taahhüt, uygulama, danışmanlık hizmetlerini sorunsuz ve hızlı çözümler sunarak iş ilişkilerimizi kalıcı çözüm ortaklığına dönüştürmektir.

VİZYONUMUZ

Saydam, güvenilir, kaliteli ve verimli üstün nitelikli proje anlayışı,
Üstlendiği projelerde farklılıklar yaratmak ve kalıcı eserler inşa etmek hedefi ile ülke ekonomisine katkı sağlama anlayışı,
İnşaat sektöründe iş güvenliği ve işçi sağlığı konularında güvenilir olma bilinci ile sektörde lider bir marka olmaktır.

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Sektördeki gelişen teknolojileri takip ederek kaliteli yaşam alanları için projeler üretmek,
Hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümek,
Taahhüdümüzdeki işleri zamanında tamamlamak,
Tüm projelerimizde çevre ve insan sağlığını korumak,
Kazısız uygulama teknikleri ile teknolojik çözümler üretmek,
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için, doğru bir iş planı ve risk analizi ışığında mevcut projeleri tamamlamak, yeni projelere imza atmak,
Müşterinin duygu, düşünce ve beklentilerinin neler olduğunu saptayarak mevcut ve hedef müşterilerin hem proje esnasında hem de sonrasında ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hizmetler sağlayabilmek,
Şirketin çalışma standartlarına uygun olarak, iş kurallarını, iş ahlakını ve iş disiplinini ön planda tutarak müşterilerimizle daha iyi bir iletişim içinde olmaktır.