Özel Erişim Menüsü

Kanal Kaplama & Kazısız Rehabilitasyon Önemi

Kazısız, çevreye zarar vermeden Kanal Kaplama

Kanal Kaplama & Kazısız Rehabilitasyon Önemi

Kazısız, çevreye zarar vermeden Kanal KaplamaAltyapı hizmetlerine bütüncül bir bakış açısıyla yaklaşan ADT Teknik İnşaat A.Ş. Deneyimli kadrosu güçlü teknik ekipman ve araç altyapısıyla Orta doğu ve Avrupa’nın sayılı firmaları arasına girmeyi başarmıştır. ADT Teknik inşaat olarak sektörümüzün bu gününü ve yarınını şekillendirecek çalışmaları değerlendirirken hem ülkemizde hem de Dünya’da şehirleri ve onların altyapı kaynaklı ihtiyaçlarını inceliyoruz.

Gelişen küresel sanayileşme ve teknoloji ile artık özellikle metropol şehirlerin nüfusunda önemli artışlar ve aynı oranda da yoğun bir yapılaşma mevcut.

Özellikle metropol şehirlerin bu nüfus artışı ve yapılaşma karşısında en önemli sorunlarından biri sağlıklı ve yaşanılabilir bir çevre ile alt yapı sistemlerinin düzenli tesisi olarak ortaya çıkmaktadır.

Mevcut alt yapıların kazısız rehabilitasyon teknikleri ile uzun ömürlü şekle getirilmesi ve fonksiyonlarını tam olarak sağlayabilmesi bu yapılaşma karşısındaki daha yaşanılabilir bir çevre için en önemli kriterlerden biridir.

Çünkü kanal kaplama yani kazısız rehabilitasyon uygulamaları ile sadece alt yapıların uzun ömürlü sağlıklı ve sorunsuz teşkili değil aynı zamanda diğer klasik uygulamalarda (açık kazı vb.) meydana gelecek bir çok doğrudan ve dolaylı (çevre, görüntü vb.) maliyeleri de indirgemiş veya ortadan kaldırmış oluyoruz.

Herhangi bir kazı yapmadan, sağlıklı ve sorunsuz alt yapıların kısa sürede oluşturulması ve bu uygulamalar esnasında çevre kriterlerinin göz önünde max. derece de bulundurulması kanal kaplama uygulamalarının önemini oldukça artırmaktadır.

Dünyada ve Ülkemizde son 10 yıldır kazısız rehabilitasyon uygulamalara artan talep ve gerçekleştirdiğimiz uygulamalar ile sağlıklı ve sorunsuz alt yapıların teşkili yanında sağlıklı ve daha yaşanılabilir bir çevreyi de hedeflemiş bulunuyoruz.

Kanal kaplama ve Kazısız Rehabilitasyon  ile ilgili hizmetlerimizin detaylarına kazısız rehabilitasyon sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kanal Kaplama hizmetlerimizi sahada nasıl uyguladığımızı ayrıntılı olarak youtube kanalımızdan buradan ve buradan izleyebilirsiniz.

 

ADT TEKNİK İNŞAAT SAN.TİC.A.Ş.