Özel Erişim Menüsü

Alt Yapı Teknolojilerine Sınıf Atlatan UV CIPP Rehabilitasyon Teknolojisi

UV CIPP Cihazı

Alt Yapı Teknolojilerine Sınıf Atlatan UV CIPP Rehabilitasyon Teknolojisi

ADT Teknik İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. olarak; UV CIPP kazısız rehabilitasyon tekniği ile alt yapı kazısız teknolojilerinde yüksek kaliteli, uzun ömürlü ve kesin çözümler sunuyoruz. Ana mevcut boruya tam entegre olan ileri teknolojik bu sistem, özel üretim liner malzeme ve UV ışık teknolojisi ile uygulanmaktadır

Dünya çapında kazısız alt yapı rehabilitasyonu için en sık kullanılan aynı zamanda ileri teknolojisi ile kusursuz, yüksek kaliteli ve çok daha uzun ömürlü alt yapıların oluşmasını sağlayan metot dünyadaki birçok alt yapı sistemlerinin kazısız rehabilitasyonunda genel çözüm metodu olarak uygulanmaktadır.

UV Uygulama tekniğinin sunduğu ileri teknoloji, hızlı imalat süreleri, yüksek mukavemeti, ve son derece çevreci olması gibi başlıca özelliklerin yanı sıra rehabilitasyon sonrası sunduğu min.50 yıllık kullanım ömrü ile bu uygulama dünya pazarında güçlü ve rakipsiz bir yer edinmiştir.UV CIPP Cihazı

DN 150MM ile DN 1600 MM boru çapları arasındaki dairesel kesitli alt yapı hatlarının rehabilitasyonu ile yumurta biçimli, kutu kesit gibi özel geometrik şekilli alt yapıların kazısız rehabilitasyonunu mümkün kılan UV liner ve uygulama teknolojisi, bu benzersiz özellikleri ile alt yapı kazısız rehabilitasyon teknolojilerinde yeni bir dönem başlatmıştır.

Yüksek standartlar ve uluslar arası sertifikalara sahip UV CIPP kazısız rehabilitasyon tekniğini ile dünya alt yapı teknolojilerinde olduğu gibi ülkemizde uzun ömürlü sorunsuz ve sağlıklı alt yapılar oluşturulmasını sağlıyoruz.

Üretim merkezinde sertifikalandırılmış ve belgelendirilmiş yüksek mukavemetli ürün imalatı ile teknolojik uygulama tekniği, UV teknolojisini günümüzde olduğu gibi yakın gelecekte de alt yapı kazısız rehabilitasyon alanında en üstün ve seçkin rehabilitasyon yöntemi olacağını göstermektedir.

ADT TEKNİK İNŞAAT SAN.TİC.A.Ş.