KAZISIZ TEKNOLOJİLER

Kazısız Teknolojiler dünyanın her yerindeki şehirlerde hayat konforu ve kalitesini belirleyen altyapıların sağlıklı ve doğru olarak sürdürülmesine olanak tanıyor.
Kazısız teknolojiler su/atık su, elektrik, iletişim, doğal gaz vb. altyapıların en ekonomik ve en uzun ömürlü şekilde devamlılığının sağlanmasını amaçlamaktadır. Bilindiği gibi altyapı üretimlerinin mutlaka en yüksek standartlara sahip olması gerekiyor. Bunun için de planlama ve projelendirme aşamalarından başlayarak malzeme ve işçilik kalitelerinin izlenebilirliği ile denetlenebilirliği büyük önem kazanıyor. Kazısız teknolojiler yüksek rakamlar ödenerek gerçekleştirilen altyapıların ekonomik ömürlerinin uzatılması ve bu şekilde hem hayat kalitesinin hem de milli servetimizin korunmasını sağlıyor.
Günümüz şartlarında eskiyen altyapıların yerine açık kazı ile yeniden altyapı hazırlanması hem sosyolojik hem de mali açıdan büyük sıkıntılara yol açabiliyor. Öte yandan her geçen gün gelişen kazısız teknolojilerle şehir yaşamını olumsuz etkilemeden ve yüksek harcamalar gerektirmeden eskiyen altyapılar yenilenebiliyor.
Özellikle yüksek deprem riskiyle karşı karşıya olan ülkemizde, olası bir depremin şehirlerimizdeki mevcut yıllanmış altyapıların çökmesine yol açabileceğini tahmin etmek güç değil. Dolayısıyla kazısız teknolojiler ile güçlendirilebilecek altyapıların depremin olumsuz etkisini en aza indirebileceği ve afet sonrası insanların su/atık su, elektrik, iletişim, doğal gaz, vb. ihtiyaçlarını kesintiye uğramadan devam ettirmesine yardımcı olacağı düşünülüyor.
ABD, Almanya, İngiltere, Fransa, Japonya başta olmak üzere pek çok gelişmiş ülkede yaygın şekilde uygulanmakta olan kazısız teknolojilerin ülkemiz genelinde de tanınırlığını ve uygulanırlığını artırmak hedefiyle yola çıkan ADT Teknik İnşaat olarak; deneyimli ve uzman kadromuz ile alanında lider konumda olmanın gururunu yaşıyoruz. Sahip olduğumuz üstün teknoloji ve çözümlerle Türkiye’nin önde gelen kurumları ve dev markalarına olduğu gibi; sizlere de
altyapıda karşılaşacağınız tüm sorun ve ihtiyaçlarınızda en iyi hizmeti sunmayı vaat ediyoruz.

ADT TEKNİK İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş

KANAL TEMİZLİK

Sorunsuz altyapılar için önce kanal temizleme. Kanal Temizleme konusunda uzman ADT olarak Mevcut altyapıların sağlıklı…
Devamını Oku

KANAL GÖRÜNTÜLEME

Kanal Görüntüleme
Arızaların tespiti için kanal görüntüleme Kanal Görüntüleme kanallarda ve borulardaki sorunların tespiti için teknolojinin bize…
Devamını Oku

KANAL FREZE

Kanal Freze
Freze robotlarımız sorunsuz kanallar için iş başında… Kanal görüntüleri ile tespit edilen ve kanal arızasına…
Devamını Oku

KANAL TEMİZLİĞİ

REHABİLİTASYON ÖNCESİ

REHABİLİTASYON SONRASI

Menü